veebipoe www.eestiwark.ee kasutustingimused on väga lihtsad:

1) Sirvi kategooriatesse jagatud toodete seast välja meelepärased, kliki soovi korral nupul "lisa ostukorvi", (Ostukorvi sisu saab jooksvalt jälgida ekraani paremal ülemises osas oleva viite abil), täida kliendiandmed, vali kauba kättesaamise viis, vali meelepärane makseviis, oota kauba saabumist 7 tööpäeva jooksul. NB! tegemist on garanteeritud ajaga, mil kaup Sinuni jõuab. See tähendab, et reeglina võtab kauab saabumine siiski oluliselt vähem aega:)

 

2) Eesti Wärk OÜ ei soovi Sulle saata midagi liigset või poolvägisi. Kui eksisid tellimusel, või mõtlesid vahepeal ümber, kirjuta meile kiiresti ja saame Sinu tellimuse muuta/tühistada.

 

3) Sul on õigus 14 päeva jooksul toode kasutamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning toodet pole kasutatud, tagastame makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu. Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri andre@eestiwark.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri, maksmise kuupäeva ning soovitavalt tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see on algselt tulnud.

 

4) Kui soovid, võid maksta tavalise pangaülekandega, millisel juhul tuleb tellimus vormistada e-posti aadressil: andre@eestiwark.ee

 

5) Sa ei pea kinni pidama veebipoe formaadist ja võimalustest, kui see Sulle ei meeldi. Kirjuta võimalikult lihtsalt oma soov emailile ja me vastame Sulle tavaliselt tööpäeva jooksul. Meie jaoks ei seisne küsimus kunagi: "Kas on võimalik saada mõnda kaupa sel ja sel moel?" Alati on võimalik. Kõik on kokkuleppe küsimus.

 

6) Suuremate tellimuste puhul soovitame küsida personaalset pakkumist ja transpordilahendust. Kontakt andre@eestiwark.ee

 

7) Eesti Wärk OÜ soovib müüa ainult veebipoega kirjeldusele vastavat kvaliteetset kaupa, seetõttu tohite esitada pretensioone toodete puudustele 1 aasta vältel pärast ostu sooritamist. Me ei ole vastutavad:

  1. Ostja süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest;
  2. Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
  3. Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

 

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Kui ostja avastab toote kättesaamisel, et toode on väliselt kahjustunud, siis tuleb sellest koheselt meile teada anda. Me ei soovita kasutada väliselt kahjustatud tooteid. Me ei hüvita, asenda ega paranda välistele kahjustustele viidates tooteid, mida on kasutatud.