Eesti Wärk OÜ missiooniks on aidata arendada kodumaist mikroettevõtlust. 

 

Algus on ikka raske. Oma ettevõte vajab äriideed, teatud vahendeid ja ennekõike muidugi südamest tulevat tööd. Sageli tuleb Sul kanda etteulatuvalt märkimisväärseid kulusid, teadmata, kas need hiljem ka ära tasuvad. Tooraine, mida vajad, on sageli raskesti leitav või osutub ülemäära kulukaks transport. Suured tehased kehtestavad miinimumtellimusi, mida on äri alustades väga raske täita. Kulutusi eeldab toodete turustamine. Kõiki neid raskusi aitab vähendada koostööst tulenev sünergia.

 

Siinkohal aitabki Sind Eesti Wärk OÜ. Tarnime ka väikestes koguses kõige kõrgema kvaliteediga tooraineid mõistliku hinna eest. Meie põhisortiment koosneb käsitöökosmeetika ja - täisnaturaalsete küünalde toorainetest, kuid meie missioon eeldab meilt paindlikkust. Küsida võib kõike! Samuti on võimalik teostada oma toodete müüki läbi meie veebipoe.

Usume enda poolt pakutavate materjalide kvaliteeti nii tugevasti, et oleme neid kasutades arendanud välja mitmeid huvitavaid valmistooteid. Kui soovid neid oma kauplusse müüki võtta või niisama eksklusiivse elamuse saamiseks tarbida, oled meile alati teretulnud klient. 

 

Meie põhiväärtusteks on ausus, otsekohesus ning originaalsus. Kõige parem on oma mõtetest, muredest või rõõmudest rääkida ausalt. Nii istutad Sa oma ideed viljakasse mulda. Kui vajad oma idee teostamiseks mingit toorainet või valmistad juba ise mõnd põnevat toodet ja Sulle meeldib, kuidas meie mõtleme, kirjuta meile. Äkki saame teha koostööd!

 

Eesti Wärk OÜ
Meremäe tee 3,
Soinaste,
Tartumaa
telefon: 53491991
Email: andre@eestiwark.ee
reg no:12285278
KMR: EE101609355
Swedbank AS
221055094332